12.551 zł pomocy Ukrainie

Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana przekazała na pomoc Ukrainie wsparcie finansowe w wysokości 12.551 zł. W tym 5.717 zł zostało przelane na konto Caritas Diecezji Legnickiej i 6.834 na pomoc dla księdza Tadeusza. We współpracy ze stowarzyszeniami: Stowarzyszeniem św. Sebastiana i Stowarzyszeniem Pro Familia przekazaliśmy pomoc materialną w postaci żywności, środków czystości, przyborów szkolnych do miejskiego punktu zbiórki pomocy. Przekażemy także słodycze dzieciom poszkodowanym w wojnie na Ukrainie. Wszystkim zaangażowanym w pomoc serdecznie dziękujemy.

pomoc ukrainie 2022 1
Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

W święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała miło nam poinformować o peregrynacji figury św. Michała Archanioła w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy 4 – 6 listopada 2022 r. Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach.

czytaj dalej
Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Miesiąc październik to tradycyjnie miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej Parafii nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17.30. Zapraszamy na nie szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W tym roku dzieci otrzymają...

czytaj dalej