Akcja Caritasu „Tak, pomagam” 232 kg zebranej żywności

W ramach akcji Caritasu „Tak, pomagam” 15 wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Polkowicach zbierało żywność w Biedronce przy ul. Dąbrowskiego. W opiekę nad młodzieżą włączyli się nauczyciele i katecheci. Nad całością czuwała pani Renata Chmielowska. Zebraliśmy 232 kg żywności, która została rozdzielona na 20 paczek żywnościowych. Paczki pakowały i rozdzielały panie Aldona Opałacz i Magdalena Piasecka. Serdecznie dziękujemy dyrekcji i pracownikom sklepu Biedronka, dyrekcji i wolontariuszom z SP 2 oraz wszystkim, którzy podzielili się żywnością. Dzięki Wam 20 rodzin będzie mogło godnie przeżyć święta.

caritas
Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Boże Ciało

Boże Ciało

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy za przygotowanie ołtarzy, dziewczynkom za sypanie kwiatków, górnikom za niesienie baldachimu i asystę przy Najświętszym Sakramencie. Tegoroczna uroczystość...

czytaj dalej
Parafia wspiera chore dzieci

Parafia wspiera chore dzieci

Podczas uroczystości 2 czerwca przedstawiciele „Formuła Dobra" Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska przeprowadzą kwestę na rzecz chorych dzieci. Jako Parafia, wspólnota ludzi wierzących, pomagamy potrzebującym.

czytaj dalej