Bierzmowanie w naszej Parafii

Uroczysta Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania zostanie odprawiona 3 lipca 2021 r. o godz. 18.00. Kandydatów do bierzmowania, szczególnie tych, którzy ze względu na pandemię nie przystąpili do bierzmowania zapraszamy na spotkanie we wtorek, czwartek i piątek o godz. 18.00.

bierzmowanie2
Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
We wrześniu spotkanie z Siostrą Anną Czajkowską

We wrześniu spotkanie z Siostrą Anną Czajkowską

13 września w drugi wtorek miesiąca na spotkanie formacyjne Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, które powstało w naszej Parafii przyjedzie Siostra Anna Czajkowska ze Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych. Siostra Anna odpowiada za prowadzenia i formację...

czytaj dalej