Droga Krzyżowa ulicami Polkowic – 8 kwietnia godz. 18.00

8 kwietnia 2022 r. godz. 18.00, Parafia pw. Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach.

Droga Krzyżowa ulicami Miasta odbywać się będzie w dniu 8 kwietnia 2022 roku. Rozpocznie się o godz. 18:45 i ruszy z przed kościoła pw. Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana ul. Wojska Polskiego 7 dalej przejdzie ul. Henryka Sucharskiego, Henryka Dąbrowskiego, 3 Maja, Kardynała Bolesława Kominka i ul. Ociosową na plac przed kościołem pw. Matki Bożej Królowej Polski. Planowane zakończenie około 21:00.

Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

W święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała miło nam poinformować o peregrynacji figury św. Michała Archanioła w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy 4 – 6 listopada 2022 r. Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach.

czytaj dalej
Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Miesiąc październik to tradycyjnie miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej Parafii nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17.30. Zapraszamy na nie szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W tym roku dzieci otrzymają...

czytaj dalej