Katecheza o św. Józefie

Zapraszam do zapoznania się z katechezą wygłoszoną przez ks. Bogusława Wolańskiego

Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Kartki wielkanocne

Kartki wielkanocne

W Wielkim Poście mamy dla Was propozycję - dobrego uczynku poprzez zakupienie kartki wielkanocnej. Można ją ofiarować z życzeniami komuś bliskiemu lub zatrzymać dla siebie. Kartki zostały ręcznie wykonane przez naszą Parafiankę. Są bardzo piękne i starannie wykonane....

czytaj dalej
Nowa czerwona kapa

Nowa czerwona kapa

W Wielkim Poście tradycyjnie odprawiamy nabożeństwa pasyjne. Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale. W naszej Parafii Droga Krzyżowa celebrowana jest w piątek o godz. 17.15 i Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.15. Z tej racji, że są to nabożeństwa pasyjne, czyli związane z...

czytaj dalej
Film „Czyściec” – zaproszenie

Film „Czyściec” – zaproszenie

Centrum Kultury w Polkowicach i nasza Parafia serdecznie zapraszają na film "Czyściec". Kino w Polkowicach - seanse filmowe w dniach 25 - 28 lutego 2021 r. godz. 18.00. „Czyściec” - film o przenikaniu się życia doczesnego i wiecznego. Nowy film Michała Kondrata pt....

czytaj dalej