Koncert Narodowej Kapeli Bandurzystów Ukrainy

Niesamowity koncert Narodowej Orkiestry Bandurzystów Ukrainy 🎼🎼🎹🥁🎺🪕🎺🎤 odbył sie w naszej parafii 13 kwietnia 2022 r. Wielkie podziękowania dla artystów – to była uczta z najwyższej półki. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przybyli aby wysłuchać koncert – kościół pękał w szwach 🙂.Dziękujemy zaproszonym gościom panu Roman Rozmysłowski, Przewodniczącemu Rady Miasta i pani Ewie Kowalik Wiceburmistrz Polkowic. Dziękujemy księdzu kanonikowi Marcin Kliszcz, kustoszowi sanktuarium w Grodowcu i ks. Andrjowi Buzyło, który wraz z małżonką panią Olgą byli współorganizatorami koncertu. Jak zawsze niezawodni okazali się wolontariusze ze Szkoła Podstawowa nr 2 w Polkowicach pod opieką pani Renata Chmielowska.Serdecznie dziękujemy Centrum Kultury w Polkowicach i panu Bogusław Godlewski za organizację koncertu w naszej Parafii 👍👍👍🤝👏❤️❤️❤️❤️

Udostępnij…
Boże Ciało 2023 r.

Boże Ciało 2023 r.

”Dzisiaj w naszej Parafii obchodziliśmy Uroczystość Bożego Ciała którą rozpoczęliśmy Mszą św. o godz. 11.00 po Mszy odbyła się procesja eucharystyczna ulicami miasta Wojska Polskiego, Dąbrowskiego, Topolową, Cisową, Jarzębinową i Wierzbową. Przy każdym z czterech...

czytaj dalej
Odpust ku czci Matki Bożej Łaskawej

Odpust ku czci Matki Bożej Łaskawej

Dzisiaj uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Łaskawej. Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. dr Marek Korgul, wikariusz biskupi diecezji świdnickiej. Dziękujemy księżom: ks. dziekanowi Markowi Pluskota, ks. wicedziekanowi Markowi Kurzawa, ks. proboszczowi...

czytaj dalej