Koncert Narodowej Kapeli Bandurzystów Ukrainy

Niesamowity koncert Narodowej Orkiestry Bandurzystów Ukrainy 🎼🎼🎹🥁🎺🪕🎺🎤 odbył sie w naszej parafii 13 kwietnia 2022 r. Wielkie podziękowania dla artystów – to była uczta z najwyższej półki. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przybyli aby wysłuchać koncert – kościół pękał w szwach 🙂.Dziękujemy zaproszonym gościom panu Roman Rozmysłowski, Przewodniczącemu Rady Miasta i pani Ewie Kowalik Wiceburmistrz Polkowic. Dziękujemy księdzu kanonikowi Marcin Kliszcz, kustoszowi sanktuarium w Grodowcu i ks. Andrjowi Buzyło, który wraz z małżonką panią Olgą byli współorganizatorami koncertu. Jak zawsze niezawodni okazali się wolontariusze ze Szkoła Podstawowa nr 2 w Polkowicach pod opieką pani Renata Chmielowska.Serdecznie dziękujemy Centrum Kultury w Polkowicach i panu Bogusław Godlewski za organizację koncertu w naszej Parafii 👍👍👍🤝👏❤️❤️❤️❤️

Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
We wrześniu spotkanie z Siostrą Anną Czajkowską

We wrześniu spotkanie z Siostrą Anną Czajkowską

13 września w drugi wtorek miesiąca na spotkanie formacyjne Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, które powstało w naszej Parafii przyjedzie Siostra Anna Czajkowska ze Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych. Siostra Anna odpowiada za prowadzenia i formację...

czytaj dalej