Koncert Narodowej Kapeli Bandurzystów Ukrainy

Niesamowity koncert Narodowej Orkiestry Bandurzystów Ukrainy 🎼🎼🎹🥁🎺🪕🎺🎤 odbył sie w naszej parafii 13 kwietnia 2022 r. Wielkie podziękowania dla artystów – to była uczta z najwyższej półki. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przybyli aby wysłuchać koncert – kościół pękał w szwach 🙂.Dziękujemy zaproszonym gościom panu Roman Rozmysłowski, Przewodniczącemu Rady Miasta i pani Ewie Kowalik Wiceburmistrz Polkowic. Dziękujemy księdzu kanonikowi Marcin Kliszcz, kustoszowi sanktuarium w Grodowcu i ks. Andrjowi Buzyło, który wraz z małżonką panią Olgą byli współorganizatorami koncertu. Jak zawsze niezawodni okazali się wolontariusze ze Szkoła Podstawowa nr 2 w Polkowicach pod opieką pani Renata Chmielowska.Serdecznie dziękujemy Centrum Kultury w Polkowicach i panu Bogusław Godlewski za organizację koncertu w naszej Parafii 👍👍👍🤝👏❤️❤️❤️❤️

Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

W święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała miło nam poinformować o peregrynacji figury św. Michała Archanioła w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy 4 – 6 listopada 2022 r. Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach.

czytaj dalej
Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Miesiąc październik to tradycyjnie miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej Parafii nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17.30. Zapraszamy na nie szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W tym roku dzieci otrzymają...

czytaj dalej