Koncert Narodowej Kapeli Bandurzystów Ukrainy

13 kwietnia 2022 r o godz. 19.00 w kościele Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach, ul. Wojska Polskiego 7, odbędzie się koncert Narodowej Kapeli Bandurzystów Ukrainy. Organizatorami koncertu są Centrum Kultury w Polkowicach, Gmina Polkowice, Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana Polkowice i Stowarzyszenie Świętego Sebastiana w Polkowicach. Wstęp na koncert jest wolny. W ramach pomocy wolontariusze ze Szkolnego Wolontariatu Szkoła Podstawowa nr 2 w Polkowicach pod opieką pani Renata Chmielowska będą zbierali do puszek dobrowolne ofiary na pomoc Ukrainie. Serdecznie zapraszamy.

koncert 13.04.2022r. scaled
Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

W święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała miło nam poinformować o peregrynacji figury św. Michała Archanioła w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy 4 – 6 listopada 2022 r. Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach.

czytaj dalej
Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Miesiąc październik to tradycyjnie miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej Parafii nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17.30. Zapraszamy na nie szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W tym roku dzieci otrzymają...

czytaj dalej