Pani Agnieszka Ziemiańska nauczycielem religii w SP nr 4 w Polkowicach.

Pani Agnieszka Ziemiańska dołączyła do grupy katechetów- nauczycieli religii w Parafii Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach. Serdecznie witamy ją w zespole osób pozytywnych i zaangażowanych w życie naszej wspólnoty parafialnej. Życzymy jej wiele radości i satysfakcji osobistej i zawodowej w pracy katechetki w Szkole Podstawowej nr 4 w Polkowicach.

Udostępnij…
Boże Ciało 2023 r.

Boże Ciało 2023 r.

”Dzisiaj w naszej Parafii obchodziliśmy Uroczystość Bożego Ciała którą rozpoczęliśmy Mszą św. o godz. 11.00 po Mszy odbyła się procesja eucharystyczna ulicami miasta Wojska Polskiego, Dąbrowskiego, Topolową, Cisową, Jarzębinową i Wierzbową. Przy każdym z czterech...

czytaj dalej
Odpust ku czci Matki Bożej Łaskawej

Odpust ku czci Matki Bożej Łaskawej

Dzisiaj uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Łaskawej. Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. dr Marek Korgul, wikariusz biskupi diecezji świdnickiej. Dziękujemy księżom: ks. dziekanowi Markowi Pluskota, ks. wicedziekanowi Markowi Kurzawa, ks. proboszczowi...

czytaj dalej