Pomoc dla ks. Tadeusza z Ukrainy

Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana razem ze Stowarzyszeniem św. Sebastiana i Stowarzyszeniem Pro Familia prowadzi działania mające na celu pomoc ks. Tadeuszowi pracującemu na Ukrainie w parafii w pobliżu Lwowa oraz rodzinom ukraińskim, które przebywają na terenie naszego regionu.

Prowadzimy w kościele zbiórkę w ramach „jałmużny wielkopostnej”. Jeżeli ktoś miałby życzenie przelać jakieś środki finansowe na wsparcie ks. Tadeusza można dokonać wpłaty na konto Parafii z dopiskiem pomoc Ukrainie.

Nr konta bankowego 85 1240 1486 1111 0010 9969 5041

Bank PeKaO S.A.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana

ul. Wojska Polskiego 7

59-100 Polkowice

pomoc dla Ukrainy Parafia

Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

W święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała miło nam poinformować o peregrynacji figury św. Michała Archanioła w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy 4 – 6 listopada 2022 r. Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach.

czytaj dalej
Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Miesiąc październik to tradycyjnie miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej Parafii nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17.30. Zapraszamy na nie szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W tym roku dzieci otrzymają...

czytaj dalej