Statystyki Parafii – marzec 2022 r.

W marcu sakrament chrztu św. przyjęło troje dzieci.

  • Emilia;
  • Liliana Barbara;
  • Helena Lilianna.

Rodzicom gratulujemy i składamy najlepsze życzenie Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej dla nich i ich dzieci.

W porównaniu z miesiącem lutym 2022 r. nic się nie zmieniło. Także w lutym troje dzieci przyjęło sakrament chrztu św.: Oliwia; Antoni Jan; Nikodem.

Do wieczności w marcu odszedł śp. Zdzisław Kołodziejczak. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a dla zmarłego prosimy o pokój wieczny. + Wieczne odpoczywanie, racz mu dać Panie …

W lutym pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na miejsce spoczynku cztery osoby: śp. Witolda Sugalskiego; śp. Jerzego Romana Kęsek; śp. Mariana Michna; śp. Zenona Romanowskiego.

Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

W święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała miło nam poinformować o peregrynacji figury św. Michała Archanioła w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy 4 – 6 listopada 2022 r. Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach.

czytaj dalej
Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Miesiąc październik to tradycyjnie miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej Parafii nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17.30. Zapraszamy na nie szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W tym roku dzieci otrzymają...

czytaj dalej