Wielki Post – Radio Plus

[Radio PLUS] W środę Popielcową rozpoczęliśmy czas przygotowania do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Za nami już 1 niedziela Wielkiego Postu. jest to czas wyjątkowy, obfitujący w wiele treści, znaków i nabożeństw. O wyjątkowości Wielkiego Postu, o tym, że jest on szansą powrotu do życia Kościoła i o tym, jak go dobrze przeżyć z ks. Markiem Kluwakiem, liturgistą, rozmawiał ks. Waldemar Wesołowski

Wywiad można odsłuchać klikając w obrazek

wielki Post 2022 scaled
Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

W święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała miło nam poinformować o peregrynacji figury św. Michała Archanioła w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy 4 – 6 listopada 2022 r. Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach.

czytaj dalej
Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Miesiąc październik to tradycyjnie miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej Parafii nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17.30. Zapraszamy na nie szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W tym roku dzieci otrzymają...

czytaj dalej