Współpraca Parafii ze Stowarzyszeniami – pomoc Ukrainie

W ramach współpracy Parafii Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana, Stowarzyszenia Pro Familia i Stowarzyszenia św. Sebastiana ustaliliśmy zakres naszych działań. Łączymy siły, aby pomóc księdzu Tadeuszowi i jego parafianom na Ukrainie oraz rodzinom ukraińskim, które znalazły się w Polsce i mieszkają w naszym regionie. Zbierana w kościele jałmużna wielkopostna zostanie przekazana na te cele.

spotkanie stowarzyszenia 3 scaled
Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

W święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała miło nam poinformować o peregrynacji figury św. Michała Archanioła w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy 4 – 6 listopada 2022 r. Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach.

czytaj dalej
Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Miesiąc październik to tradycyjnie miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej Parafii nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17.30. Zapraszamy na nie szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W tym roku dzieci otrzymają...

czytaj dalej