Wyjazd Stowarzyszenia św. Sebastiana

W sobotę 10 września członkowie Stowarzyszenie św. Sebastiana spotkali się na wyjeździe formacyjnym. Celem wyjazdu było dziedzictwo pocysterskie w Parku Krajobrazowym „Chełmy”. O godz. 10.00 wyjechaliśmy z Polkowic, aby około godz. 11.00 dotrzeć na miejsce. Udaliśmy się w pielgrzymce na górę Górzec odprawiając nabożeństwo drogi krzyżowej przy kapliczkach z 1740 roku. Na szczycie góry została przedstawiona historia tego miejsca oraz dziedzictwa pocysterskiego. Po zakończonej drodze krzyżowej udaliśmy się do Bogaczowa, aby wspólnie spędzić czas wolny delektując się kiełbaską z grilla oraz ciastami domowych wypieków.

kalwaria
Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

W święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała miło nam poinformować o peregrynacji figury św. Michała Archanioła w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy 4 – 6 listopada 2022 r. Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach.

czytaj dalej
Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Miesiąc październik to tradycyjnie miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej Parafii nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17.30. Zapraszamy na nie szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W tym roku dzieci otrzymają...

czytaj dalej