Zakończyliśmy rekolekcje wielkopostne

Zakończyliśmy rekolekcje wielkopostne, które prowadził ks. Bogusław Wolański. To był piękny czas modlitwy i rozważania rzeczywistości czyśćca. Dziękujemy ks. Bogdanowi i wszystkim, którzy uczestniczyli w rekolekcjach. Frekwencja była ogromna. Bardzo wiele osób skorzystało z tego czasu. Myślę, że owocem rekolekcji będzie powstanie Apostolstwa Dusz Czyśćcowych. Mam także nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję posłuchać ks. Bogusława w naszej wspólnocie Parafialnej.

Był to także czas rekolekcji szkolnych. Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Szkoła Podstawowa nr 2 w Polkowicach i Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Polkowicach. Dziękujemy rodzicom za troskę o przekazanie wiary i wartości dla swoich dzieci, a Szkołom za dobrą współpracę z Parafią.

Podczas rekolekcji szkolnych nad bezpiecznym przejściem dzieci i młodzieży ze szkoły do kościoła czuwała Straż Miejska. Dziękuję wszystkim funkcjonariuszom Straży Miejskiej oraz panu komendantowi Arturowi Gałuszka. Bardzo dziękuję za zabezpieczenie szczególnie przejścia na pasach dla pieszych przy ul. Wojska Polskiego. Jest to bardzo ruchliwa i niebezpieczna trasa. Dziękuję że czuwaliście Państwo nad bezpieczeństwem dzieci i że wszystko zostało profesjonalnie wykonane.

rekolekcje 6 scaled
Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

W święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała miło nam poinformować o peregrynacji figury św. Michała Archanioła w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy 4 – 6 listopada 2022 r. Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach.

czytaj dalej
Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Miesiąc październik to tradycyjnie miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej Parafii nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17.30. Zapraszamy na nie szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W tym roku dzieci otrzymają...

czytaj dalej