Zakończyliśmy rekolekcje wielkopostne

Zakończyliśmy rekolekcje wielkopostne, które prowadził ks. Bogusław Wolański. To był piękny czas modlitwy i rozważania rzeczywistości czyśćca. Dziękujemy ks. Bogdanowi i wszystkim, którzy uczestniczyli w rekolekcjach. Frekwencja była ogromna. Bardzo wiele osób skorzystało z tego czasu. Myślę, że owocem rekolekcji będzie powstanie Apostolstwa Dusz Czyśćcowych. Mam także nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję posłuchać ks. Bogusława w naszej wspólnocie Parafialnej.

Był to także czas rekolekcji szkolnych. Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Szkoła Podstawowa nr 2 w Polkowicach i Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Polkowicach. Dziękujemy rodzicom za troskę o przekazanie wiary i wartości dla swoich dzieci, a Szkołom za dobrą współpracę z Parafią.

Podczas rekolekcji szkolnych nad bezpiecznym przejściem dzieci i młodzieży ze szkoły do kościoła czuwała Straż Miejska. Dziękuję wszystkim funkcjonariuszom Straży Miejskiej oraz panu komendantowi Arturowi Gałuszka. Bardzo dziękuję za zabezpieczenie szczególnie przejścia na pasach dla pieszych przy ul. Wojska Polskiego. Jest to bardzo ruchliwa i niebezpieczna trasa. Dziękuję że czuwaliście Państwo nad bezpieczeństwem dzieci i że wszystko zostało profesjonalnie wykonane.

rekolekcje 6 scaled
Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
We wrześniu spotkanie z Siostrą Anną Czajkowską

We wrześniu spotkanie z Siostrą Anną Czajkowską

13 września w drugi wtorek miesiąca na spotkanie formacyjne Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, które powstało w naszej Parafii przyjedzie Siostra Anna Czajkowska ze Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych. Siostra Anna odpowiada za prowadzenia i formację...

czytaj dalej