Zapraszamy wszystkich mieszkańców Polkowic do chóru, chórku dziecięcego i zespołu wokalnego

To był szczególny dzień uczczenia osoby św. Jana Pawła II. Z serca chciałbym podziękować wielu osobom biorącym w nim udział oraz tym którzy przyczynili się do tego muzyczno-literackiego dzieła. W szczególności jednak: Chórkowi dziecięcemu, Zespołowi wokalnemu, Chórowi parafialnemu, Zespołowi instrumentalnemu, Grupie tanecznej, czyli wszystkim tym, którzy współpracują i działają przy Projekcie Musica Christiana. Działanie Musica Christiana skierowane jest do mieszkańców Polkowic niezależnie od wieku i statusu społecznego, gdyż każdy z polkowiczan może odnaleźć coś dla siebie jeśli tylko będzie chciał. Tym samym serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych do udziału w Projekcie Musica Christiana w Polkowicach. Sławomir Laskowski

IMG 9811a scaled
Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

W święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała miło nam poinformować o peregrynacji figury św. Michała Archanioła w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy 4 – 6 listopada 2022 r. Parafia Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach.

czytaj dalej
Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Październik – miesiąc modlitwy różańcowej

Miesiąc październik to tradycyjnie miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej Parafii nabożeństwa różańcowe odprawiane są o godz. 17.30. Zapraszamy na nie szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W tym roku dzieci otrzymają...

czytaj dalej