Intencje mszalne: 21.02.2021 r. – 28.02.2021 r.

 

Intencje mszalne 21.02.2021 r. – 28.02.2021r.

 

Niedziela 21.02.2021 r. – I niedziela Wielkiego Postu

godz. 9.00 + Jarosław 4 rocz. śm.

godz. 11.00 + Stanisław Bukraba 8 rocz. śm. ++ rodzice Michalina i Adolf

godz. 12.30 + Halina Napierała – Msza św. gregoriańska (15).

godz. 18.00
1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Łaskawej i Dary Ducha Św. dla księdza proboszcza Marka z okazji urodzin od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę MB Łaskawej, o zdrowie i wypełnienie woli Bożej w świętym kapłaństwie w 48 rocz. urodzin od grupy modlącej się w Margaretce

 

Poniedziałek 22.02.2021 r.

godz. 18.00 + Halina Napierała – Msza św. gregoriańska (16).

 

Wtorek 23.02.2021 r.

godz. 18.00 + Halina Napierała – Msza św. gregoriańska (17).

 

Środa 24.02.2021 r.

godz. 18.00
+ Halina Napierała – Msza św. gregoriańska (18);
+ Stanisław Jaworski w 30-ty dzień po pogrzebie;
+ Halina Opalska w 30-ty dzień po pogrzebie;
+ Janusz Musielak od rodziny Kuczyńskich;
+ ks. Ludwik Kośmidek, + ks. Tadeusz Kisiński, + ks. Andrzej Ruta
w intencji Bogu wiadomej;
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz dary Ducha Świętego dla córki Anny z okazji urodzin

 

Czwartek 25.02.2021 r.

godz. 18.00 + Halina Napierała – Msza św. gregoriańska (19).

 

Piątek 26.02.2021 r.

godz. 18.00 + Halina Napierała – Msza św. gregoriańska (20).

 

Sobota 27.02.2021 r. 

godz. 18.00 + Halina Napierała – Msza św. gregoriańska (21).

 

Niedziela 28.02.2021 r. – I niedziela Wielkiego Postu

godz. 9.00 Dziękczynno – błagalna w dniu imienin Romana Rozmysłowskiego o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla wszystkich z rodziny Rozmysłowskich.

godz. 11.00 w int. córki Stelli Marii Tarasiuk w 1 rocz. ur.

godz. 12.30 + Halina Opalska.

godz. 18.00 + Halina Napierała – Msza św. gregoriańska (22).

Intencje mszalne: 22.01.2023 r. – 29.01.2023 r.

 

Niedziela 22.01.2023 r. – III niedziela zwykła.

godz. 9.00 – + Jan 1 rocz. śm.

godz. 11.00 – + Aleksandra + Zygmunt Michalscy + Marianna + Henryk Rutka ++ z rodziny

godz. 12.30 – + mama Stanisława 10 rocz. śm. + tata Józef + bracia

godz. 12.30 – chrzest Maja

godz. 18.00 – + Aleksander Kamiński gr. 22.

Poniedziałek 23.01.2023 r.

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 23.

Wtorek 24.01.2023 r. – wspomnienie św. Franciszka Salezego, bpa i dK

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 24.

Środa 25.01.2023 r. – święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła, nowenna do Matki Bożej Łaskawej.

godz. 18.00
–  w int. chrześniaka Jacka Stępień w 48 rocz. śm.;
– + Aleksander Kamiński gr. 25;

Czwartek 26.01.2023 r. – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 26.

Piątek 27.01.2023 r.

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 27.

Sobota 28.01.2023 r. – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i dK.

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 28.

Niedziela 29.01.2023 r. – IV niedziela zwykła.

godz. 9.00 – + Jadwiga + Bernard + Zbigniew Łowkis + Irena + Zdzisław Kabat ++ z tych rodzin

godz. 11.00 – + Aleksander Kamiński gr. 29

godz. 12.30 – + Mirosław Ziomek.

godz. 18.00 – + mama Bronisława w 1 rocz. śm. + tata Józef w 10 rocz. śm. Madziarczyk.

 

 

intencje mszlane 752x440 1

Intencje mszalne: 15.01.2023 r. – 22.01.2023 r.

Niedziela 15.01.2023 r. – II niedziela zwykła.

godz. 9.00 – + Aleksander Kamiński gr. 15.

godz. 11.00 – + tata Władysław 8 rocz. śm. + brat Ryszard 4 miesiąc po śmierci ++ z rodz. Kokotowskich i Świerzowskich.

godz. 12.30 – w int. Klary z okazji 12 rocz. urodzin dziękczynno – błagalna.

godz. 18.00 – o dobre owoce wizyty duszpasterskiej – int. od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

 

Poniedziałek 16.01.2023 r.

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 16.

 

Wtorek 17.01.2023 r. – wspomnienie św. Antoniego, opata

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 17.

 

Środa 18.01.2023 r.- nowenna do Matki Bożej Łaskawej.

godz. 18.00
– dziękczynno – błagalna dla syna Arkadiusza z okazji imienin;
–  w int. babć i dziadków z okazji ich święta;
– + Aleksander Kamiński gr. 18;
– + Piotr Jastrzębski 15 rocz. śm.;
– + Zenon Romanowski 11 miesiąc po śm., aby Jezus poprowadził go do domu Ojca na wieczną ucztę;
– + Maria Cywińska – int. od rodziny Lompów;
– + Adam Gadowski – int. od kolegów z pracy;
– + Teresa Rzepka 2 rocz. śm – int. od męża, dzieci i wnuka.

Czwartek 19.01.2023 r.

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 19.

 

Piątek 20.01.2023 r. – uroczystość św. Sebastiana – Patrona Polkowic.

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 20.

 

Sobota 21.01.2023 r. – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 21.

 

Niedziela 22.01.2023 r. – III niedziela zwykła.

godz. 9.00 – + Jan 1 rocz. śm.

godz. 11.00 – + Aleksandra + Zygmunt Michalscy + Marianna + Henryk Rutka ++ z rodziny.

godz. 12.30 – + mama Stanisława 10 rocz. śm. + tata Józef + bracia.

godz. 12.30 – chrzest Maja.

godz. 18.00 – + Aleksander Kamiński gr. 22.

 

 

intencje mszlane 752x440 1

Intencje mszalne: 08.01.2023 r. – 15.01.2023 r.

Niedziela 08.01.2023 r. – święto Chrztu Pańskiego

godz. 9.00 – o łaskę nieba dla Emilii w 1 rocz. śm, + Jana w 14 rocz. śm. + z rodz. Danickich i Chełpa.

godz. 11.00 – + Kazimiera Spólnik 3 rocz. śm o łaskę nieba.

godz. 12.30 – +Aleksander Kamiński gr. 8.

godz. 12.30 – chrzest – Michalina.

godz. 18.00 – + Sabina w 7 rocz. śm +  Czesław w 1 rocz. śm Szwarc.

 

Poniedziałek 09.01.2023 r.

godz. 10.00 – Msza pogrzebowa + Maria Cywińska,

godz. 12.00 – Msza pogrzebowa + Czesława Nowakowska

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 9.

 

Wtorek 10.01.2023 r.

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 10.
godz. 18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące – int. od Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym

 

Środa 11.01.2023 r.- nowenna do Matki Bożej Łaskawej.

godz. 12.00 – Msza pogrzebowa + Adam Gadowski

godz. 18.00
– o łaskę zdrowia, Boże bł. i opiekę Matki Bożej Krzeszowskiej dla Urszuli Baran w 75 rocz. urodzin;
– w int Marii i Jerzego Kiziuk w 36 rocz. ślubu;
– w int. Pawła o Boże bł i potrzebne łaski z okazji urodzin
– + Aleksander Kamiński gr. 11;
– + Gerhard Filipiak 2 miesiąc po śmierci – od żony z dziećmi + rodzice Ryszard+ Stanisław + Marianna + Helena;
– + Józefa Stokłosa w 30. Dzień po pogrzebie
– + Andrzej Gruszczyński 1 rocz. śm.;
+ mama Helena Odbrobina.

Czwartek 12.01.2023 r.

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 12.

 

Piątek 13.01.2023 r. – wspomnienie św. Hilarego, bpa i dK.

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 13.

 

Sobota 14.01.2023 r.

godz. 18.00 – +Aleksander Kamiński gr. 7.

 

Niedziela 15.01.2023 r. – II niedziela zwykła.

godz. 9.00 – + Aleksander Kamiński gr. 15.

godz. 11.00 – + tata Władysław 8 rocz. śm. + brat Ryszard 4 miesiąc po śmierci ++ z rodz. Kokotowskich i Świerzowskich.

godz. 12.30 – w int. Klary z okazji 12 rocz. urodzin dziękczynno – błagalna.

godz. 18.00 – o dobre owoce wizyty duszpasterskiej – int. od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

 

 

intencje mszlane 752x440 1