Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

19.05.2019 – 26.05.2019

V Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiejsza niedziela to V niedziela wielkanocna a jednocześnie trzecia niedziela miesiąca. Jak w każdą trzecią niedzielę modlimy się za wszystkich ofiarodawców i darczyńców wspierających naszą parafię oraz Rada ekonomiczna przeprowadza zbiórkę pieniężną na rzecz budowy naszej świątyni. Wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać
  2. Zbiórka przeprowadzona w ubiegłą niedzielę dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii przyniosła sumę 251,63 zł. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  4. Zapraszam na nabożeństwo do Matki Boskiej Łaskawej w każdą środę. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych zbiorowych na tę mszę świętą.
  5. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia liturgiczne 24.05.- piątek – wspomnienie NMP, Wspomożenie Wiernych .
  6. Przyszła niedziela to VI Niedziela Wielkanocna a jednocześnie Dzień Matki.
  7. Zapraszam na nabożeństwa majowe co dziennie po wieczornej mszy świętej, a w niedziele i Uroczystości o godz. 17.30.
  8. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza wszystkich na wspólną modlitwę różańcową dzisiaj o godz. 17.00, a po niej nabożeństwo majowe oraz na mszę świętą o godz. 18.00 a po niej na spotkanie.
  9. 9.Młodzież klas VI i VII Szkoły Podstawowej oraz wszystkich tych, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszam w czwartek na mszę świętą a po niej na spotkanie.