Ogłoszenia duszpasterskie I niedziela Wielkiego Postu 21.02.2021 r.

  1. Porządek Mszy św. stały: 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. W tygodniu Msza św. o godz. 18.00.

2. W Środę Popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post. Zachęcam do podjęcia w Wielkim Poście postu w środę i piątek oraz do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach

3. Dzisiaj o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Taca zbierana podczas Gorzkich Żali przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu. Dzisiaj także spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. po Mszy o godz. 12.30 oraz zbiórka dobrowolnych ofiar na budowę kościoła.

4. W piątek o godz. 17.15 Droga Krzyżowa. Na Drogę Krzyżową zapraszam wszystkich Parafian. Szczególnie zaś dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. oraz kandydatów do bierzmowania.

5. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Dostępny jest nowy numer „Niedzieli”, i „Gościa Niedzielnego”.

6. Zachęcamy do zamawiania intencji Mszy św. za żywych i umarłych. Nie marnujmy okazji do złożenia Najświętszej Ofiary w różnych intencjach. Istnieje możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskich za zmarłych.

7. Katolickie Przedszkole oraz Katolicka Szkoła Podstawowa ogłasza rekrutację dzieci. Rekrutacja do przedszkola będzie trwać od 22 lutego do 5 marca, natomiast do Katolickiej Szkoły Podstawowej rekrutacja od 22 lutego do 12 marca. Ilość miejsc jest ograniczona. Informujemy również, że w przyszłym roku szkolnym dzieci mogą dołączyć do klasy III i IV w Katolickiej Szkole Podstawowej. Szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły i na stornie internetowej.

8. Kino w Polkowicach zaprasza na film „Czyściec”. Seanse filmowe w dniach 25-28 lutego 2021 r. o godz. 18.00

9. Wszystkim Drogim Parafianom i Szanownym Gościom, dziękując za obecność, życzymy błogosławionej niedzieli, pięknego tygodnia i zapraszamy do czynnego udziału w życiu naszej wspólnoty parafialnej.

10. W ostatnim czasie do wieczności odeszli: śp. Stanisława Hilbrand. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a dla zmarłej prosimy o pokój wieczny. Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie…

ks. Marek Kluwak – proboszcz

Udostępnij…