Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna, Niedziela Dobrego Pasterza 08.05.2022 r.
 • Porządek Mszy św. zmieniony ze względu na uroczystość I Komunii św. Msze św. celebrowane będą o godz.: 9.00, 11.00, i 18.00. W tygodniu Msza św. codziennie o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna w środę od 16.30 do 17.30 i sobotę od 9.00 do 10.00.
 • Dzisiejsza niedziela jest niedzielą „Dobrego Pasterza” i rozpoczyna  w kościele 59 światowy tydzień modlitw o święte powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Niech więc czas obecnego tygodnia będzie dla każdego z nas wielkim modlitewnym wołaniem o „robotników na żniwo Pana”– zwłaszcza z naszej parafii. Niech też będzie czasem modlitewnej wdzięczności względem Boga za tych, którzy pośród nas w kościołach i kaplicach oraz w naszych środowiskach pracują oddając swoje siły, zdrowie i talenty w służbie Bogu i innym. Zachęcamy zatem do liczniejszego udziału – zwłaszcza w nabożeństwie majowym
 • W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  – w poniedziałek uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika, głównego patrona Polski;
  – w piątek wspomnienie NMP z Fatimy;
  – w sobotę święto św. Macieja, Apostoła.
 • Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30.
 • We wtorek 10 maja odbędzie się spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30 udziałem w nabożeństwie majowym i modlitwie za zmarłych oraz Mszy św. Po zakończeniu Mszy św. spotkanie w domu parafialnym.
 • W czwartek 12 maja zapraszamy na Mszę św. i modlitwę uwielbienia: „Powróćmy dziś do Pana” śpiew i słowo Bartek Jaskot, gitara Witek Góral. Ta modlitwa niech będzie także dziękczynieniem za sakrament bierzmowania. Zapraszam na nią tych, którzy w zeszły piątek przyjęli bierzmowanie. Po zakończonej modlitwie rozdanie pamiątek bierzmowania. Zapraszam także na ten dzień młodzież z klas 7, która w przyszłym roku będzie przyjmować sakrament bierzmowania. Po modlitwie, krótkie spotkanie dla nich.
 • W piątek pierwsze nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej, różaniec fatimski i apel jasnogórski.
 • W zeszły piątek pan Zbigniew Opałacz otrzymał z rąk biskupa Andrzeja Siemieniewskiego medal – zasłużony dla Diecezji Legnickiej w 30. rocznicę jej ustanowienia. Jest to podziękowanie za pracę oraz zaangażowanie na rzecz wspólnoty parafialnej. Panu Zbigniewowi i rodzinie serdecznie gratulujemy wyróżnienia.
 • Przyszła niedziela to III niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.30 na spotkanie zapraszam rodziców dzieci z klas II, którzy w przyszłym roku będą przystępowali do I Komunii św. Także w przyszłą niedzielę dobrowolna zbiórka ofiar na budowę naszego kościoła.
 • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
 • Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. za żywych i umarłych. Nie marnujmy okazji do złożenia Najświętszej Ofiary w różnych intencjach.
 • Wszystkim Drogim Parafianom i Szanownym Gościom, dziękując za obecność, życzymy błogosławionej niedzieli, pięknego tygodnia i zapraszamy do czynnego udziału w życiu naszej wspólnoty parafialnej.

ks. Marek Kluwak – proboszcz

ogloszenia duszpasterskie

Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Palmowa 10.04.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Palmowa 10.04.2022 r.

Porządek Mszy św. stały: 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. W tygodniu Msza św. codziennie oprócz poniedziałku o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna tylko w środę od 16.30 do 17.30. W każdą niedzielę 10 minut przed Mszą św. o godz. 11.00 odmawiamy koronkę za zmarłych...

czytaj dalej