Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną 18.04.2021 r.

  • Porządek Mszy św. stały: 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. W tygodniu Msza św. codziennie o godz. 18.00.
  • Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako niedziela biblijna. Zachęcamy do codziennej lektury Pisma św. Dzisiaj także dobrowolna zbiórka ofiar na budowę kościoła oraz spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. po Mszy o godz. 12.30. O godz. 17.15 różaniec prowadzony przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.
  • na Mszy świętej o godz. 12.30 zaśpiewa nasza scholka dziecięca.
  • I Komunia św. będzie w naszej Parafii 9 maja o godz. 11.00. Ze względu na I Komunię św. Msza z godz. 12.30 zostanie przesunięta na godz. 13.00. Bardzo prosimy, aby planując udział we Mszy św. niedzielnej 9 maja nie uczestniczyć we Mszy o godz. 11.00 udostępniając miejsca dla rodziców i gości dzieci komunijnych. Rocznica I Komunii 6 czerwca p godz. 15.00. Spotkanie dla rodziców dzieci rocznicowych 16 maja po Mszy o godz. 12.30.
  • W przyszłą niedzielę odbędzie się dobrowolna zbiórka do puszek na rzecz Julii Szymańskiej. Chcemy wesprzeć zbiórka na pompę insulinową dla niej. Jest to wnuczka Pani Urszuli Biedrzyckiej, która tak bardzo udziela się w naszej Parafii. Między innymi układając kwiaty przy ołtarzu.
  • we wtorek przypada 20 dzień miesiąca. Tradycyjnie modlimy się przez wstawiennictwo św. Sebastiana o ustanie pandemii i łaskę zdrowia dla nas i naszych rodzin.
  • W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Łaskawej z kazaniem poświęconym św. Józefowi na podstawie listu „Patris corde”. W ostatnie 2 środy zebraliśmy 240 zł. (do spłacenia krzyża pozostało nam jeszcze 680 zł).
  • Próba śpiewu dzieci komunijnych w środę 21 kwietnia od godz. 16.15 do godz.17.15 W ramach projektu MUSICA CHRISTIANA: Próba chóru parafialnego odbędzie się w piątek tj.23 kwietnia po wieczornej mszy świętej około godziny 19 .00 w kaplicy. Próby zespołu dziecięcego wokalnego we wtorki i czwartki w godzinach 16.30-17.45. W dalszym ciągu zapraszamy młodzież licealną oraz „starszą” do udziału w zajęciach młodzieżowych grup muzycznych. Zapraszamy również do współpracy osoby umiejące grać na różnego rodzaju instrumentach muzycznych. Wszelkich dodatkowych informacji udziela p. Sławek nasz organista.
  • Zachęcamy do zamawiania intencji Mszy św. za żywych i umarłych. Nie marnujmy okazji do złożenia Najświętszej Ofiary w różnych intencjach. Istnieje możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskich za zmarłych.
  • Wszystkim Drogim Parafianom i Szanownym Gościom, dziękując za obecność, życzymy błogosławionej niedzieli, pięknego tygodnia i zapraszamy do czynnego udziału w życiu naszej wspólnoty parafialnej.

ks. Marek Kluwak – proboszcz

Udostępnij…