Ogłoszenia duszpasterskie na XXX niedzielę zwykłą 24.10.2021 r.

 • Porządek Mszy św. stały: 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. W tygodniu Msza św. codziennie oprócz poniedziałku o godz. 18.00.

 • Kancelaria parafialna czynna jest w środę od godz. 16.30 do 17.30 i w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.

 • W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  – w czwartek święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

 • W przyszłą niedzielę upływa termin składania deklaracji dla kandydatów do bierzmowania. Przygotowanie do bierzmowania trwa 3 lata. Zgłaszamy dzieci i młodzież z klasy 6, 7 i 8 Szkoły Podstawowej.

 • W środę zapraszam na nowennę do MB Łaskawej z kazaniem poświęconym św. Józefowi. W ostatnią środę zebraliśmy 150 zł. Obecnie w kasie mamy 2.920 zł. Po Mszy św. zbiórka ministrantów.

 • Serdecznie zapraszam na różaniec codziennie o godz. 17.15. Bardzo proszę, aby dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych.

 • Zajęcia Musica Christiana: chórek dziecięcy wtorek i czwartek godz. 16.15; zespół wokalny w czwartek godz. 19.00. Chór parafialny dzisiaj po wieczornej Mszy św. i w piątek od godz. 19.00. Rozpoczęły sie również zajęcia taneczne. Są jeszcze wolne miejsca w zajęciach aerobiku oraz tańca towarzyskiego. Wszelkich dodatkowych informacji udziela p. Sławek nasz organista. Serdecznie zapraszamy.

 • Przy wyjściu z kościoła dostępne są kartki wypominkowe. Są one włożone w koperty. Przy oddawaniu kart wypominkowych bardzo proszę o umieszczenie adresu, aby wypominek został odczytany we właściwym czasie. Nazwiska proszę wpisywać drukowanymi literami.

Plan modlitwy wspominkowej:

Niedziela – modlimy się za zmarłych polecanych przez mieszkańców
ul. Hubala i Legnickiej.

Wtorek – modlimy się za zmarłych polecanych przez mieszkańców
ul. Dąbrowskiego, Wojska Polskiego, Mickiewicza, Polna, Biedrzychowa.

Czwartek – modlimy się za zmarłych polecanych przez mieszkańców
Osiedla Dąbrowskiego, ulice: Kasztanowa, Brzozowa, Akacjowa, Klonowa, Sucharskiego
i Osiedla Młodych, ulice: Miłosna, Harcerska, Baczyńskiego, Młodych, Kusocińskiego, Korczaka, Małkowskiego, Szarych Szeregów.

Piątek – modlimy się za zmarłych polecanych przez mieszkańców
Osiedla Staszica, ulice: Matejki, Elektorska, Skargi, Niemcewicza, Naruszewicza, Poselska, Rejtana, Kołłątaja, Krasickiego
i Osiedla Polanka, ulice: Topolowa, Świerkowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Wierzbowa, Kalinowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Bukowa, Cisowa.

 • Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. za żywych i umarłych. Nie marnujmy okazji do złożenia Najświętszej Ofiary w różnych intencjach.

 • Wszystkim Drogim Parafianom i Szanownym Gościom, dziękując za obecność, życzymy błogosławionej niedzieli, pięknego tygodnia i zapraszamy do czynnego udziału w życiu naszej wspólnoty parafialnej.

ks. Marek Kluwak – proboszcz

Udostępnij…