Ogłoszenia duszpasterskie VI niedziela zwykła 12.02.2023 r.
  • Porządek Mszy św. stały. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. W tygodniu Msza św. codziennie oprócz poniedziałku o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna tylko w sobotę od 9.00 do 10.00.
  • Od poniedziałku dzieci i młodzież rozpoczynają czas ferii zimowych. Życzymy wszystkim dobrego, ale przede wszystkim bezpiecznego czasu odpoczynku i nabrania sił do dalszej pracy i nauki w szkole.
  • Przyszła niedziela to III. niedziela miesiąca. Tradycyjnie zbiórka dobrowolnych ofiar na budowę kościoła. Ze względu z ferie zimowe nie będzie spotkania dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I. Komunii św.
  • W zakrystii, dla osób, które wpłacały dobrowolne ofiary na budowę kościoła, dostępne są rozliczenia do Urzędu Skarbowego za rok 2022 r.
  • We wtorek Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące. Jest to int. Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Pół godz. przed Mszą św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa za zmarłych w 2022 roku. Po Mszy spotkanie formacyjne w domu parafialnym.
  • W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Łaskawej. Zawsze w I. środę modlimy się za budowniczych i dobrodziejów naszej parafii, w II. środę za górników o bezpieczną pracę i szczęśliwe powroty do domu, za emerytów górniczych i rodziny górnicze, w III. środę za wszystkich mieszkańców Polkowic przez wstawiennictwo patrona św. Sebastiana.
  • Od 20 lutego rozpoczyna się rekrutacja dzieci do Katolickiego Publicznego Przedszkola w Polkowicach w roku szkolnym 2023/24. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej przedszkola. Drzwi otwarte przedszkola 28 lutego o godz. 16.00
  • Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. za żywych i umarłych. Nie marnujmy okazji do złożenia Najświętszej Ofiary w różnych intencjach.
  • Wszystkim Drogim Parafianom i Szanownym Gościom, dziękując za obecność, życzymy błogosławionej niedzieli, pięknego tygodnia i zapraszamy do czynnego udziału w życiu naszej wspólnoty parafialnej.

ks. Marek Kluwak – proboszcz

ogloszenia duszpasterskie