Ogłoszenia duszpasterskie XXV niedziela zwykła 18.09.2022 r.
 • Porządek Mszy św. stały. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. W tygodniu Msza św. codziennie oprócz poniedziałku o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna w środę od godz. 16.30 do 17.30 i w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.
 • W tygodniu w liturgii wspominamy:
  – we wtorek święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Legnicy;
  – w środę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, nowenna do Matki Bożej Łaskawej;
  – w piątek wspomnienie św. O Pio z Pietrelciny, prezbitera.
 • Dzisiaj przypada III niedziela miesiąca. Tradycyjnie zbiórka dobrowolnych ofiar na budowę kościoła. Po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. O godz. 17.30 różaniec w intencji rodzin prowadzony przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Stowarzyszenia w domu parafialnym.
 • Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.30 losowanie owieczki Magdy. Każdy, kto wylosuje Magdę zabiera ją na tydzień do swojego domu i każdego wieczora przed snem czyta jej fragment Pisma św., które dołączone jest w plecaku. Po tygodniu należy zwrócić owieczkę i plecaczek z Pismem św. przynosząc ją przed Mszę o godz. 12.30 do zakrystii. W plecaku znajduje się słodka niespodzianka dla dziecka, które będzie miało szczęście w losowaniu Magdy.
 • We wtorek 20 września po Mszy św. nabożeństwo do św. Sebastiana i św. Jana Pawła II w int. rodzin naszej Parafii i mieszkańców Polkowic. Na zakończenie nabożeństwa indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II. Po Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia św. Sebastiana
 • W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Łaskawej.
 • W sobotę 24 września o godz. 19.00 Oratorium o św. Sebastianie „Pieśń Miłości” napisane specjalnie dla Polkowic. Oratorium wykona zespół muzyczny „Cantus Mirabilis” oraz zespół smyczkowy „Sonus Animae”. Partie solowe wyśpiewają Aleksandra Lisowska – Gołek i Kamil Huszczo. Organizatorami koncertu są: Gmina Polkowice, Centrum Kultury w Polkowicach i Stowarzyszenie św. Sebastiana. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 • Ogłoszenia Musica Christiana. Próba dziecięcej grupy wokalnej we wtorek i czwartek od godz. 16.45 do 17.30, próba zespołu wokalnego wraz z zespołem instrumentalnym we wtorek i czwartek o godz. 19.00. Próba chóru międzyparafialnego piątek od godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach poszczególnych grup.
 • W zakrystii do odbioru jest deklaracja dla dzieci, które w maju 2023 r. przystąpią do I Komunii św. Wypełnione deklaracje należy złożyć do końca września 2022 r.
 • Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. za żywych i umarłych. Nie marnujmy okazji do złożenia Najświętszej Ofiary w różnych intencjach.
 • Wszystkim Drogim Parafianom i Szanownym Gościom, dziękując za obecność, życzymy błogosławionej niedzieli, pięknego tygodnia i zapraszamy do czynnego udziału w życiu naszej wspólnoty parafialnej.


ks. Marek Kluwak – proboszcz

Udostępnij…