Ogłoszenia duszpasterskie XXVI niedziela zwykła 25.09.2022 r.
 • Porządek Mszy św. stały. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. W tygodniu Msza św. codziennie oprócz poniedziałku o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna w środę od godz. 16.30 do 17.30 i w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.
 • W tygodniu w liturgii wspominamy:
  – we wtorek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera;
  – w środę wspomnienie św. Wacława, męczennika, nowenna do Matki Bożej Łaskawej;
  – w czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
  – w piątek wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i dK.
 • Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.30 losowanie owieczki Magdy. Każdy, kto wylosuje Magdę zabiera ją na tydzień do swojego domu i każdego wieczora przed snem czyta jej fragment Pisma św., które dołączone jest w plecaku. Po tygodniu należy zwrócić owieczkę i plecaczek z Pismem św. przynosząc ją przed Mszę o godz. 12.30 do zakrystii. W plecaku znajduje się słodka niespodzianka dla dziecka, które będzie miało szczęście w losowaniu Magdy.
 • Przyszła niedziela to I. niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych. Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu pół godz. Przed Mszą św. połączona z modlitwą różańcową.
 • W sobotę od godz. 10.00 odwiedziny chorych. Także od soboty rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe pół godziny przed Mszą św.
 • W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Łaskawej.
 • Ogłoszenia Musica Christiana. Próba dziecięcej grupy wokalnej we wtorek i czwartek od godz. 16.45 do 17.45, próba zespołu wokalnego wraz z zespołem instrumentalnym we wtorek i czwartek o godz. 19.00. Próba chóru międzyparafialnego piątek od godz. 19.00. W przyszłą niedzielę 2 października próba całości poszczególnych grup od godz. 19.00 będzie to przygotowanie do II Koncertu Papieskiego, który odbędzie się w naszej Parafii 16 października o godz. 19.15Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach poszczególnych grup oraz na Koncert Papieski.
 • W zakrystii do odbioru jest deklaracja dla dzieci, które w maju 2023 r. przystąpią do I Komunii św. Wypełnione deklaracje należy złożyć do końca września 2022 r.
 • Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. za żywych i umarłych. Nie marnujmy okazji do złożenia Najświętszej Ofiary w różnych intencjach.
 • Wszystkim Drogim Parafianom i Szanownym Gościom, dziękując za obecność, życzymy błogosławionej niedzieli, pięknego tygodnia i zapraszamy do czynnego udziału w życiu naszej wspólnoty parafialnej.

ks. Marek Kluwak – proboszcz

ogloszenia duszpasterskie