Ogłoszenia duszpasterskie XXXI niedziela zwykła 30.10.2022 r.
 • Porządek Mszy św. stały. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. W tygodniu Msza św. codziennie oprócz poniedziałku o godz. 18.00. Kancelaria parafialna w tym tygodniu jest nieczynna w ważnych sprawach proszę o kontakt po Mszy św. w zakrystii
 • W tygodniu w liturgii wspominamy:
  – we wtorek uroczystość Wszystkich Świętych
  – w środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
  – w piątek wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
 • W poniedziałek nie będzie Mszy św. Zapraszam jednak na różaniec o godz. 17.30 i nowennę przed nawiedzeniem figury św. Michała Archanioła.
 • We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00 w kościele parafialnym o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym i o godz. 15.00 procesja na cmentarzu komunalnym.
 • W środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. W tę środę nie będzie nowenny do MB Łaskawej.
 • W czwartek 3 listopada o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 6, 7 i 8.
 • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek pół godz. przed Mszą św. różaniec w int. naszych rodzin prowadzony przez Wspólnotę Żywego Różańca. Po Mszy św. i nabożeństwie wypominkowym spotkanie wspólnoty Żywego Różańca. W piątek okazja do spowiedzi podczas Mszy św., w sobotę nie będzie odwiedzin chorych ze względu na peregrynację figury św. Michała Archanioła. Chorych odwiedzę w następną sobotę
 • W listopadzie modlimy się wypominkami za zmarłych. Wypominki odprawiane są po Mszy św. W niedzielę o godz. 17.15. przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Porządek modlitwy wypominkowej:

3 listopada:     Akacjowa, Brzozowa, Kasztanowa, Klonowa, Sucharskiego;

4 listopada:     Elektorska, Kołłątaja, Krasickiego, Matejki, Naruszewicza, Niemcewicza, Poselska, Rejtana, Piotra Skargi;

6 listopada:     Hubala od nr 1 do nr 26;

8 listopada:     Wojska Polskiego, Mickiewicza, Biedrzychowa;

10 listopada:   Baczyńskiego, Harcerska, Korczaka, Kusocińskiego, Małkowskiego, Miłosna, Młodych, Sawickiej, Szarych Szeregów;

13 listopada:   Hubala od nr 27 do końca;

15 listopada:   Dąbrowskiego;

18 listopada:   Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Kalinowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa;

20 listopada:   Legnicka i wypominki bez adresu.

 • Plan nawiedzenie figury św. Michała Archanioła

PIĄTEK 4 listopada 2022

17.30 – Nabożeństwo oczekiwania.

18.00 – Powitanie i Msza św. na rozpoczęcie nawiedzenia.

21.00 – Wieczór ze św. Michałem Archaniołem z rozważaniem na zakończenie dnia.

SOBOTA 5 listopada 2022

9.30 – Koronka do św. Michała Archanioła i dziewięciu chórów anielskich.

10.00 – Msza św. dla chorych i starszych z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz indywidualnym błogosławieństwem przez przyczynę św. Michała Archanioła.

15.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy przez przyczynę św. Michała Archanioła).

18.00 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

21.00 – Wieczór ze św. Michałem Archaniołem z rozważaniem na zakończenie dnia.

NIEDZIELA 6 listopada 2022

  9.00 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.

11.00 – Msza św. z Aktem Zawierzenia Parafii św. Michałowi Archaniołowi.

12.30 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi i błogosławieństwem dzieci przez przyczynę św. Michała Archanioła.

15.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy przez przyczynę św. Michała Archanioła).

18.00 – Msza św. Pożegnania z Zawierzenia Parafii św. Michałowi Archaniołowi.

 • Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. za żywych i umarłych. Nie marnujmy okazji do złożenia Najświętszej Ofiary w różnych intencjach.
 • Wszystkim Drogim Parafianom i Szanownym Gościom, dziękując za obecność, życzymy błogosławionej niedzieli, pięknego tygodnia i zapraszamy do czynnego udziału w życiu naszej wspólnoty parafialnej.

ks. Marek Kluwak – proboszcz

ogloszenia duszpasterskie