Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII niedziela zwykła 13.11.2022 r.
 • Porządek Mszy św. stały. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. W tygodniu Msza św. codziennie oprócz poniedziałku o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna w środę od godz. 16.30 do 17.30 i w sobotę od 9.00 do 10.00.
 • W tygodniu w liturgii wspominamy:
  – we wtorek wspomnienie św. Alberta Wielkiego, bpa i dK;
  – w czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
  – w piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;
  – w sobotę wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy.
 • W przyszła niedzielę będziemy obchodzili uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to III. niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się doi I Komunii św. Także w III. niedzielę miesiąca zbiórka dobrowolnych ofiar na budowę kościoła. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do św. Sebastiana i św. Jana Pawła II oraz indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II. Po nabożeństwie spotkanie Stowarzyszenia św. Sebastiana i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
 • Dzisiaj mija termin składania plansz uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Dzisiaj także prowadzimy akcję „Polak z sercem” zbiórkę na rzecz naszych rodaków mieszkających za wschodnią granicą.
 • Serdeczne podziękowania za dekorację na święto Odzyskania Niepodległości. Dziękuję pani Aldonie Opałacz, Magdalenie Piaseckiej i Andrzejowi Pleszka.
 • W poniedziałek o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 • W sobotę 19 listopada organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium św. Jacka w Legnicy. W planie także zwiedzanie historycznych miejsc po Legnicy z przewodnikiem. Wyjazd o godz. 8.00. Koszt 26 zł. zapisy w zakrystii.
 • W listopadzie modlimy się wypominkami za zmarłych. Wypominki odprawiane są po Mszy św. W niedzielę o godz. 17.15. przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Porządek modlitwy wypominkowej:

13 listopada:   Hubala od nr 27 do końca;

15 listopada:   Dąbrowskiego;

18 listopada:   Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Kalinowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa;

20 listopada:   Legnicka i wypominki bez adresu.

 • Ogłoszenia Musica Chrystiana: próba dziecięcej grupy wokalnej we wtorek i czwartek od 16.45 do 17.30, próba zespołu wokalnego we wtorek i czwartek od godz. 19.00; próba chóru w piątek od godz. 19.00.
 • Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. za żywych i umarłych. Nie marnujmy okazji do złożenia Najświętszej Ofiary w różnych intencjach.
 • Wszystkim Drogim Parafianom i Szanownym Gościom, dziękując za obecność, życzymy błogosławionej niedzieli, pięknego tygodnia i zapraszamy do czynnego udziału w życiu naszej wspólnoty parafialnej.

ks. Marek Kluwak – proboszcz

ogloszenia duszpasterskie