Rzecz o kościelnym rozwodzie czyli spotkanie z Sędzią Sądu Duchownego. 14.10.2021 r. godz. 19.00.

Spotkanie z ks. dr Krzysztofem Cipiorem Oficjałem Sądu Kościelnego w Legnicy – 14 października (czwartek) godz. 19.00. Spotkanie odbędzie się w kościele pw. Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach.

Kim jest Oficjał Sądu?

Jest to ksiądz, który stoi na czele sądu kościelnego. (delegat biskupa, według prawniczej terminologii – wikariusz sądowy).

Na spotkaniu z ks. Krzysztofem będziemy mogli się dowiedzieć czy istnieją rozwody kościelne?, Jak długo trwa proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa? Jakie są koszty takiego procesu? Gdzie się zgłosić i jakie dokumenty przygotować w związku z procesem o stwierdzenie nieważności małżeństwa? Jak proces przebiega, jak powołuje się świadków?

Po spotkaniu ogólnym będzie możliwość zadawania pytań oraz spotkania osobistego z sędzią Sądu Duchownego.

Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij to...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tweet about this on Twitter
Twitter
Wielki Koncert Papieski – galeria zdjęć

Wielki Koncert Papieski – galeria zdjęć

Galeria zdjęć otwiera się po kliknięciu w obrazek W niedziele 10 października w kościele Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach odbył się „Koncert Papieski”. Było to wyjątkowe wydarzenia słowno – muzyczne przygotowane przez Sławomira Laskowskiego. Na...

czytaj dalej
Dzień Papieski 10.10.2021 r.

Dzień Papieski 10.10.2021 r.

W niedzielę 10 października będziemy przezywali XXI Dzień Papieski. Z tej okazji w naszej Parafii odbędzie się Wielki Koncert Papieski. Już dzisiaj zapraszamy Was 10.10.2021 r. na godz. 19.15. Także podczas dnia papieskiego po każdej Mszy św. będzie można nabyć...

czytaj dalej