Ogłoszenia duszpasterskie 18.01.2026 r.

  • Porządek Mszy św. stały: 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. W tygodniu Msze św. codziennie o godz. 18.00. Kancelaria Parafialna nieczynna.
  • Dzisiaj przypada III. niedziela miesiąca. Tradycyjnie zbiórka dobrowolnych ofiar na budowę kościoła. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I. Komunii odbędzie się w następną niedzielę 25 stycznia.
  • Dzisiaj przeżywamy odpust ku czci św. Sebastiana, rocznicę sprowadzenia relikwii św. Sebastiana oraz rocznicę poświęcenia kościoła św. Sebastiana. Na Mszy św. o godz. 12.30 udzielenie sakramentu chorych, duchowa adopcja dzieci z Przylądka Nadziei oraz pobłogosławienie miodu.
  • Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. za żywych i umarłych. Nie marnujmy okazji do złożenia Najświętszej Ofiary w różnych intencjach. Można zamawiać intencje na rok 2025.
  • Wszystkim Drogim Parafianom i Szanownym Gościom, dziękując za obecność, życzymy błogosławionej niedzieli, pięknego tygodnia i zapraszamy do czynnego udziału w życiu naszej wspólnoty parafialnej.