Z serca dziękuję Bogu i ludziom za dar 26 lat posługi kapłańskiej! 🙏✨
Chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność za wspólny czas modlitwy w ostatnich dniach:
📍 W Ławszowej – za wyjątkowe spotkanie podczas Mszy św. z moimi drogimi kolegami z roku. Szczególne podziękowania kieruję do biskupa Piotra Wawrzynka za przewodniczenie Eucharystii. To był czas umocnienia i pięknych wspomnień.
📍 W Polkowicach – dziękuję moim Parafianom za zamówioną Mszę świętą i za każde dobre słowo, modlitwę oraz życzliwość, których doświadczam na co dzień w naszej wspólnocie.
Niech Pan Bóg wynagrodzi Waszą obecność i wsparcie Swoim błogosławieństwem! Bóg zapłać! ⛪🙌

