Niedziela 01.03.2026 r. – II. Niedziela Wielkiego Postu.
godz. 9.00 – W intencji śp. Dariusza Boroń w pierwszą rocznicę śmierci, z prośbą o łaskę nieba – int. Wspólnoty Żywego Różańca.
godz. 11.00 – w int. Lucji i Tadeusza Biernat w 50 rocz. sakramentu małżeństwa w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalsze błogosławieństwo, łaskę zdrowia oraz opiekę MB Łaskawej i św. Sebastiana.
godz. 12.30 – + mąż Władysław Rozmysłowski w 10 rocz. śm. z prośbą o łaskę nieba.
godz. 17.15 – Gorzkie Żale.
godz. 18.00 – + mąż Stanisław 13 rocz. śm. + rodzice + Michalina + Adolf.
Wtorek 03.03.2026 r.
godz. 18.00 – + Mirosław Żyra 1 rocz. śm.
Środa 04.03.2026 r. – nowenna do MB Łaskawej.
godz. 18.00
– dziękczynno błagalna w intencji Sebastiana, dziękując Panu Bogu za zdany egzamin i prosząc o błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę Matki Najświętszej I wstawiennictwo Św. Krzysztofa;
– w intencji Kazimiery Serafin z okazji imienin i urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej Łaskawej i św Sebastiana;
– w intencji Kazimiery Żmuda z okazji imienin z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej Łaskawej I św Sebastiana;
– w intencji Heleny Pośpiech z okazji imienin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Łaskawej i św Sebastiana;
– w intencji syna Dariana z okazji urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Św dla niego i całej rodziny
– + Jadwigi Żyra prosząc o łaskę nieba – int. od Wspólnoty Żywego Różańca;
– + Maria Rzepa 2 rocz. śm. + Adela + Emanuel Rzepa;
– + Janusz Górak – int. od Beaty i Zbigniewa Honkisz z rodziną;
– + Helena Odrobina 4 rocz. śm;
Czwartek 05.03.2026 r. – I. czwartek miesiąca.
godz. 18.00 – Modlimy się się o nowe, święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej Parafii – int. Wspólnoty Żywego Różańca.
Piątek 06.03.2026 r. – I. piątek miesiąca.
godz. 17.15 – Droga Krzyżowa.
godz. 18.00 – Modlimy się o pokorę i wytrwałość w modlitwie dla wszystkich wiernych i o owocne przeżycie Wielkiego Postu – int. Wspólnoty Żywego Różańca.
Sobota 07.03.2026 r. – I sobota miesiąca.
godz. 18.00 – Modlimy się w intencji wszystkich członków Różańca Św. , którzy w tym miesiącu obchodzą swoje imieniny, urodziny i inne jubileusze.
Intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi – int. Wspólnoty Żywego Różańca.
Niedziela 08.03.2026 r. – III. Niedziela Wielkiego Postu.
godz. 9.00 – dziękczynno – błagalna o zdrowie i bł. Boże dla Amelki i rodziny.
godz. 11.00 – + Julian + Krystyna Ćwierz + Danuta + Jan + Dariusz Szymkowiak ++ z rodziny Szymkowiak.
godz. 12.30 – + z rodziny Pleszka, Zaraza, Ziomek, Halko i Napierała.
godz. 17.15 – Gorzkie Żale.
godz. 18.00 – + rodzice + Łucja + Władysław + Walentyna + Jan ++ rodzeństwo o łaskę nieba.

